عشق من شهادت
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
تاریخ افتتاح:12/11/1390
هدف: انعكاس اطلاعات و اخبار مربوط به ازادگان و گسترش فرهنگ ایثارگری در جامعه
استراتژی: تببین و تبلیغ اصول و آرمانهای انقلاب،امام و رهبری
مواضع سیاسی: مستقل با عشق به ایران و در خط ولایت
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
چه کسی می تواند در حل این مشکل کمک کند؟

   چند روز قبل همسر محترم یکی از آزادگان با بنده تماس گرفتند و از کلاهبرداری 60 میلیونی یک شیاد خبر داد.ایشان با اضطراب بیان می کرد که هر چه داشتیم فروختیم و مبلغ 60 میلیون تومان را دست فردی دادیم که با شگردهای خاص توانسته بود اعتماد ما را جلب کند.مدتی گذشت و فهمیدیم گلاه گشادی سرمان رفته است.شکایت کردیم و با ارائه اسناد و مدارک حکم جلب فرد مزبور و توقیف اموالش را گرفتیم.بیش از 6 ماه استکه حکم جلب را گرفته ایم و می دانیم که در تهران است،اما پلیس برای دستگیری کلاهبردار هیچگونه اقدامی نمی کند و می گویند باید خودتان پیدایش کنید و به ما اطلاع دهید.چکار از دستمان بر می آید؟
زندگیمان همه بر باد رفت و هیچ کسی نیست به ما کمک کند.

   توضیح آزاده نیوز: اگر چه در اینگونه موارد خانواده ها باید احتیاط کنند و اموالشان را به افراد دیگر نسپارند، ولی در عین حال این مشکل پیش آمده و خانواده ی آزاده ای به خاک سیاه نشانده شده است، از همه عزیزانی که این مطلب را می خوانند تمنا می شود اگر راهی برای کمک به این خانواده می شناسند،بویژه  از طریق اداره آگاهی تهران و یا آشنایی دارند که می تواند مشکل این خانواده را برطرف کند عنایت کند مساعدت لازم را مبذول فرماید.


نویسنده رحمان سلطانی در 11:40 ب.ظ | نظرات()
افتتاح وبلاگ بنت الاحرار


 
  وبلاگ بنت الاحرار با مدیریت دختر یکی از آزادگان محترم راه اندازی شد.ایشان  ظاهرا در رشته علوم پزشکی تحصیل می کند.این دختر خانم هنوز مشخصات خود را اعلام نکرده است ولی از پست هایی که تا کنون در وبلاگش قرار داده ،نشان می دهد دارای گرایش های قوی مذهبی و از خانواده ای ولایتمدار است و شاید همین علت عدم معرفی خود بوده است. در هر حال برای ایشان آرزوی موفقیت در تحصیل و در فضای مجازی داریم.
برای ورود به این وبلاگ بر روی آدرس ذیل کلیک فرمایید.
نویسنده رحمان سلطانی در 08:06 ب.ظ | نظرات()
از همه متشکرم چه حاضرین چه غایبین  
ضمن آرزوی قبولی عزاداریها و اظهار ارادت شیفتگان اباعبدالله به محضر آن حضرت و یاران با وفایش،با توجه به درخواست تعدادی از دوستان برای اعلام اسامی عزیزان شرکت کننده در اولین «همایش انجمن وب نویسان آزاده» و علت عدم شرکت تعدادی از دوستانی که اعلام آمادگی کرده بودند،علیرغم اینکه تبلیغاتی کردن این مسئله و تعداد افراد خیلی مد نظر نبوده است و مهم نتایج و تلاش برای پیگیری مشکلات آزادگان با هر تعداد از سروران بوده است،اما به احترام دوستان ذیلا اسامی 26 نفر از عزیزان شرکت کننده و در ادامه مطلب علل عدم شرکت برخی دوستان اعلام می گردد.
حاضرین در همایش عبارتند از آقایان:
1-نامدار سلیانی ورکی- وبلاگ مردم ورکی
2- اژدر رحمانی-
وبلاگ رحمانی نیوز
3- محرمعلی دیبانژاد-
وبلاگ دیبا نیوز
4- عبدالکریم مازندرانی- وبلاگ رسمی تکریت 11
5-نادر مصطفایی-
وبلاگ آزادگان سربلند
6- صابر بدلی-
وبلاگ آزادگان البرز
7- علی اصغر میانجی-
وبلاگ آزادگان البرز
8- حسین کاظمی راد-
وبلاگ شاخه انار
9- محمد حسن بخشوده-
وبلاگ کادح دزفول
10- مراد ذالی کاهکش-
وبلاگ کادح دزفول
11- اسماعیل یکتایی لنگرودی-
وبلاگ ادبیات پایداری
12- علی اکبر محمدی-
وبلاگ گیلان
13- عی محمد مؤمنی-
وبلاگ خاطرات سبز
14- رضا اشرفی-
وبلاگ خاطرات تلخ و شیرین
15- احمد غلامی-
وبلاگ آزادگان سرافراز
16- عبدالله تاجفر- مدیر سایت مؤسسه پیام
17- سعید الهی-
وبلاگ پلیس آزادگان
18- مجید نصیری-
وبلاگ خط پدافندی
19- مسلم گلستانزاده-
وبلاگ آزادگان کازرون
20-محمد سلیمانی-
وبلاگ همایش تکریت 11
21-علی جمالی-
وبلاگ ازادگان گلستان
22- علی سوسرایی-
وبلاگ نص قانون
23-حسن اسدی-
وبلاگ آزادگان بهار
24-رحمان سلطانی-
وبلاگ آزاده نیوز
25- جمشید وطنخواه-وبلاگ مینوی آزادگان
26-روحانی آزاده حاج آقا قزوینی از فعالان فضای مجازی


در ادامه  مطلب دلایل تعدادی از دوستان برای عدم شرکت در همایش:


نویسنده رحمان سلطانی در 02:29 ب.ظ | نظرات()
نظر یکی از دوستان آزاده در باره ماده 190 و بند ج ماده 216

با سلام خدمت برادربزرگوار

ازهمین چندنفری که زحمت میکشندمیخواهم لااقل ازکوتاه ترین راه بروند.کمی به قوانین توجه کنندوبراجرای قانون واقعی اصرارکنند.
اگردرماده ١٣ قانون حمایت ازازادگان ب راجرای ماده٢۵همان قانون که همه پرداختیهابه ازادگان راازمحل بودجه دفاعی می دانست،اصرارمیکردیم ! امروز برای بودجه ١٩٠مشکلی نداشتیم.

من تقریبادرتمام سایتها نوشتم که١٩٠ اصلابرای بسیجیان وسپاهیان دفاع مقدس نیست بلکه فصل دهم ماده٢٠۵به بعدمتعلق به مدافعان مقدس است و مابه جای اصلاح ماده١٩٠ بایدتقاضای جایگزینی بند ج ماده ٢١۶ رابراساس ماده ٢٠۵ فصل دهم که قوانین سپاهیان وبسیجیان دفاع مقدس رابعدازاین ماده میداند نماییم.همین.زیرا قانون استخدامی سپاه هم تاییدشورای نگهبان رادارد و هم اجرایی شده است و احتیاج به طی این مراحل نیست.
درماده ٢٢۵ این قانون تاکیدکرده که این قانون درعرض یکسال اجرایی شود بنابراین احتیاجی نیست عطف بماسبق شدن قانون رابخواهیم زیرا این ماده پرداخت حقوق راسال١٣٧١درنظرگرفته است و بند ج ماده ٢١۶ غیرشاغلین رادقیقابه تاریخ قبل از٢٩/١١/١٣۶٩ تعمیم داده است.
بااین بند..نه شاغل نه غیرشاغل نهحالت اشتغال نه غیرحالت اشتغال نه کادری نه غیرکادری وجودندارد.یک کلام گفته:غیرشاغلینی که قبل ازاین تاریخ عضو سپاه و بسیج بوده اند.
لطفا فصل دهم رابه خوبی مطالعه کنید.چند روزدیگرکمیسیون اصل٩٠شکایات ایثارگران را درموردعدم پرداخت حقوق به مدافعان بی دفاع دفاع مقدس بررسی میکند و اگرشما تقاضای جایگزینی بند ج ماده ٢١۶ وفصل دهم رابه جای ماده١٩٠ نکنید دیگرباخته اید.
اینطوری حقوق رزمندگان معسرنیزبه ماده ٢١۶ تبدیل خواهدشد.لطفااگرکاری از دستتان بر میاید با اجرایی کردن فصل دهم شهدا راخوشحال کنید.
و اینکه مارابه ازادگان وجانبازان ویک ساله های جنگ و..تبدیل کردند.درفصل دهم همه یک دست خواهندشد.نویسنده رحمان سلطانی در 01:18 ب.ظ | نظرات()
درخواست عضویت یک دختر آزاده در انجمن
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه همرزمان بابام .

از آقای رحمان سلطانی دبیرمحترم انجمن تقاضا دارم درخواست عضویت این وبلاگ را در جمع همرزمان بابام بپذیرید.تا ما دختران آزاده و دختران آزادگان با تکیه بر قدرت انجمن در راستای بهبود بخشیدن به اوضاع فرهنگی مذهبی .ورزشی.اعتقادی.تفریحی.آموزشی.قشر یاد شده تلاش مضاعف داشته باشیم .

 قبلا از بذل عنایت دبیرمحترم آقای سلطانی و اعضا محترم انجمن نهایت تشکر را دارم.

*****************************************

جوابیه انجمن وب نویسان آزاده:

درخواست مطروحه مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه با ماده 9 از فصل دوم  اساسنامه مغایرت ندارد،بنابر ب با این درخواست عضویت موافقت می گردد و این وبلاگ(بنت الاحرار) بعنوان چهل و یکمین عضو انجمن وب نویسان آزاده پذیرفته می شود.

توضیح: فعلا برای انجمن وب نویسان هیت رئیسه تعیین نشده و بنده سلطانی صرفا برای زمین نماندن کارهای انجمن بعنوان دبیر موقت انجام وظیفه می کنم .

نویسنده رحمان سلطانی در 12:32 ب.ظ | نظرات()
منبع: وبلاگ اسیر 6155 
تصویری از عزاداری در جبهه ها


بخاطر این تصویر که مرا بیاد روزهای طلایی زندگیم انداخت از مدیر وبلاگ 6155 تشکر می کنم.به اندازه یک کتاب یادآوری در آن نهفته است.


نویسنده رحمان سلطانی در 11:45 ب.ظ | نظرات()
تصاویری از عزاداری اقلیت های دینی

نویسنده رحمان سلطانی در 06:43 ب.ظ | نظرات()
دل با محبت، حریم یار می شود
   بی مقدمه عرض کنم اگر این انجمن هیچ خیر و برکت دیگری بغیر از ایجاد الفت و برادری و رفع کدورت بین یاران قدیمی نداشته باشد،باز هم مایه فخر و مباهات این طلبه ناچیز خواهد بود،گر چه این قدم اول است و به کمک دوستان بتدریج این حلقه مودت گسترده تر و تلاشها مضاعف و نتایج شیرین تر خواهد بود. به این تصاویر دقت کنید،دوستانی که از دور کدورتهایی از هم به دل داشتند و آتش بیاران معرکه ای که شاید اصلا ازاده نبودند بین آنها جدایی انداخته بودند، اکنون دل را از کدورت پاک کرده و محبت و همدلی را جایگزین آن نموده اند یعنی آنچه در شأن و منزلت این عزیزان بوده و هست ،آن نورانیت دل و صفای باطن و راندن وسوسه های تفرقه افکنانه ی شیطان و در یک کلمه همدل شدن به ان رسیده اند.نویسنده رحمان سلطانی در 07:05 ب.ظ | نظرات()
دلم می گوید به عشق حسین بنویس- رحمان سلطانی
    شب عاشوراست و جهان تشیع سوگوار بهترین انسانهایی استکه تا کنون زمین به خود دیده و قدمهایشان را بر روی خود احساس کرده است.روزها و شبهایی اینچنین غنیمتی است تا بدانیم همه زیر پرچمی سینه می زنیم که درس وفا،اخلاق و مهربانی و در عین حال آزادگی را به انسان آموخت. تا بدانیم که روزی ما آزادگان تنها افتخارمان این بود که بعد از 14 قرن خداوند به ما توفیق داده تا منتقم و خونخواه حسین ابن علی و تحت لوای یکی از فرزندان راستین آن حضرت باشیم. رنج اسارات را بیاد مظلومیت امام سجاد(ع) و حضرت زینب و آل پیامبر تحمل کردیم و با هم مهربان بودیم و لقمه نانی و جرعه آبی را به نیکی بین هم تقسیم می کردیم.دلمان خوش بود که با هم هستیم و در مقابل بعثیون یکی هستیم.نماز و عباداتمان حال دیگری داشت زبانمان دائم به ذکر خدا و خیرخواهی و دلسوزی برای دوستانمان می چرخید. بندرت خبری از دروغ،غیبت و تهمت بود.
   به یکدیگر نوید آزادی و پایان درد و غم می دادیم و خبری از آیه یأس خواندن نبود.خداوند نیز از باب فضلش با ما برخورد کرد و به نیت های پاک ما و درستی کردارمان رحم کرد و با تولدی دوباره آزادی و رهایی از محنت زندان در غربت را به ما عطا فرمود.
   اما ناملایمات زندگی و غفلت از یاد خدا و به فراموشی سپردن آن همزیستی عارفانه و عاشقانه، بتدریج زنگارهایی بر دلهای مهربانمان ایجاد شد و با هم نامهربان شدیم،زبان به مذمت و بدگویی یکدیگر گشودیم و با مرزبندی های غیر واقعی به دسته های مختلف تقسیم شدیم .بجای اینکه عقول و تجربیات را روی هم ریخته و دستگیر یکدیگر باشیم دست رد به سینه هم زدیم و به یکدیگر بدگمان شده و حتی حرکات و تصمیمات نیک یکدیگر را به بدی تفسیر کردیم.
نامهربانی برخی مسئولین و مدیران و عدم رسیدگی به مشکلات و درد دلهایمان ما را بجان هم انداخت و از اهدافمان دور ساخت و این دوریها روز به روز بیشتر و بیشتر شد.
اما عزیزان هنوز هم دیر نشده و می توان با اندکی سعه صدر و گذشت و به فراموشی سپردن کدورتها،به اصل خویش  برگردیم. دستهای یکدیگر را به دوستی بفشاریم.زبان را از آلودگیها پاک و قلم را از ناپسندیها تطهیر کنیم.بدیهای هم را پوشانده و خوبیهای یکدیگر را به زبان آورده و با قلم منتشر کنیم.
و آنکه از این قافله دوستی عقب مانده و در ایستگاه کدورت،بدبینی و دشمنی متوقف شود،بی تردید به خود ستم کرده و باقیمانده عمر را در حسرت مهرورزی و همدلی زندگی خواهد کرد.نویسنده رحمان سلطانی در 05:18 ب.ظ | نظرات()
السلام علی الحسین
     و علی علی بن الحسین
                    و علی اولاد الحسین
                          و علی اصحاب الحسین
نویسنده رحمان سلطانی در 02:46 ب.ظ | نظرات()
به عدد مبارک چهل رسیدیم


   برادر گرامی و ارجمند جمادی مقدم مدیر محترم وبلاگ آزادگان ساریکا،عضویت خود را در انجمن وب نویسان آزاده اعلام کرد .بدین ترتیب تا کنون چهل نفر از دوستان وبلاگ نویس به عضویت انجمن در آمده اند.برای این دوست سخت کوش که امین و معتمد آزادگان شهرستان سرخس هستند آرزوی موفقیت داریم.


نویسنده رحمان سلطانی در 01:49 ب.ظ | نظرات()
آرم جدید انجمن وب نویسان آزاده
با توجه به تغییر نام انجمن وبلاگ نویسان آزاده به «انجمن وب نویسان آزاده»لاز م بود آرمِ انجمن هم تغییر کند،لذا آرمی شبیه آرم قبلی با اندکی تغییرات طراحی شد،اما این آرم قطعی نیست و بصورت پیشنهادی مطرح شده است،هر کدام از دوستان نظری دارد عنایت فرماید بیان کند تا در جلسه بعدی همایش مورد بررسی قرار گیرد.
توضیحی در باره ویژگی های آرم.
1- فضای پیرامون(کره ای شکل) نمادی از فضای مجازی .
2- قلم قرمز رنگ،نماد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با سلاح قلم.
3-پرنده،نماد آزادگی .
4-جوانه های زیر قلم،نماد رویش تفکرات و ایده های جدید .نویسنده رحمان سلطانی در 12:42 ب.ظ | نظرات()
افتتاح پایگاه ر سمی اطلاع رسانی انجمن وب نویسان آزاده

   وبلاگ «انجمن» بعنوان پایگاه اطلاع رسانی انجمن وب نویسان آزاده با مدیریت برادر عزیز و ارجمند جناب آقای احمد غلامی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
از اعضای محترم انجمن استدعا دارد با لینک کردن این وبلاگ در جریان آخرین اطلاعات و اخبار،اطلاعیه ها و تحولات انجمن قرار گیرند.
برای ورود به این وبلاگ بر روی آدرس ذیل کلیک فرمایید:

http://anjomanazade.blogfa.com/نویسنده رحمان سلطانی در 11:36 ق.ظ | نظرات()
راهبردهای ده گانه مصوب «انجمن وب نویسان آزاده»

   همانطوریکه دوستان عزیز آزاده مستحضر هستند،قبلا دوازده راهبرد انجمن را اعلام کردیم،در جلساتِ همایش این راهبردها مورد نقد و بررسی قرار گرفت و اصلاحاتی ایجاد شد و با حذف و تلفیق برخی راهبردها،مجموعا ده راهبرد بعنوان سیاست های کلی و نقشه ی راه انجمن وب نویسان آزاده به تصویب اعضاء رسید که جهت بهره برداری تقدیم حضورتان می گردد.

1- استفاده از ظرفیت همه آزادگان با سلایق مختلف برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و گنجینه با ارزش فرهنگ ناب آزادگی.
2- ایجاد بستر مناسب جهت دفاع از هویت و  حقوق آزادگان با استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی و با تکیه بر راهکارهای اصولی.
3- التزام عملی به اصول و ارزش های اسلام ناب،نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای بلند امام راحل و منویات مقام معظم رهبری.
4-
برقراری ارتباط دوسویه و انجام تعامل سازنده و مثبت با نهادها و سازمانهای مرتبط با آزادگان با حفظ استقلال و آزادی عمل انجمن.
5-تحقیق و بررسی در زمینه حقوق آزادگان و اطلاع رسانی شفاف به آنان.
6- نهادینه کردن نقد منصفانه و تقویت روحیه انتقاد پذیری  در بین اعضای انجمن و همه آزادگان سرافراز.
7- مبنا قرار دادن اصل مشورت و احترام به خِرد جمعی با الهام گیری از آیه شریفه « وامرهم شوری بینهم»
8- فرهنگ سازی با محوریت  همدلی،صمیمیت و احترام متقابل در برخوردهای شخصی و رفتارهای اجتماعی.
9- اعتقاد راسخ و عملی به آزاد اندیشی با حفظ احترام به عزت و آبروی مؤمنین و اجتناب از درج هر گونه مطلبی یا انتشار هر گونه سخنی که باعث صدمه وارد کردن به حیثیت و ابروی دیگران شود.
10-تقویت و توسعه فعالیت آزادگان و خانواده آنان در فضای مجازی  و تشویق همه علاقمندان برای ورود به این عرصه.


نویسنده رحمان سلطانی در 10:02 ق.ظ | نظرات()
اولویت های انجمن وب نویسان آزاده

پیگیری مطالبات آزادن(اعم از ماده 190،سهام خودکفایی،احرار) و شفاف سازی عملکرد مدیران شرکت ها و مؤسسات اولویت اول انجمن وب نویسان آزاده است.

نویسنده رحمان سلطانی در 09:52 ق.ظ | نظرات()

بسمه تعالی

اساسنامه انجمن وب نویسان آزاده

فصل اول:کلیات

ماده 1

نام:انجمن وب نویسان آزاده

انجمن وب نویسان آزاده یک تشکل مردم نهاد و غیر سیاسی، متشکل از مدیر وب ها،اعضای هیات تحریریه آنان و وبلاگ نویسان آزاده است که به اختصار «انجمن» نامیده می شود.

آزادگان کسانی هستند که در طول جنگ عراق علیه ایران و در جریان دفاع از اصول و ارزش های دینی ، انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور به دست نیروهای بعثی عراق به اسارت درآمده و حداقل 6 ماه بنا به تایید مراجع ذیصلاح قانونی در اسارت بوده اند.

 

ماده 2)دفتر مرکزی:دمرکز اصلی انجمن ، استان اصفهان ، شهر کاشان به نشانی زیر می باشد:

کاشان.کیلومتر 2 جاده قمصر.کوچه باسکول.کوچه ولیعصر

ماده3

محدوده فعالیت انجمن، در سطح فضای مجازی و در صورت لزوم در عرصه های فرهنگی و اجتماعی قلمرو سرزمینی کشور جمهوری اسلامی ایران است.نویسنده رحمان سلطانی در 12:37 ق.ظ | نظرات()
تصویب اساسنامه انجمن وب نویسان آزاده  اساسنامه انجمن وب نویسان آزاده با انجام اصلاحات مورد نظر اعضای انجمن به تصویب رسید.چند فصل از این اساسنامه در جلسه صبح مورد نقد و بررسی انجام قرار گرفته  اصلاحات لازم انجام شده بود و بقیه فصول و مواد در جلسه عصر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که  با تامین نظر اعضای محترم انجمن به اتفاق ارا به تصویب رسید. لازم به ذکر است جناب مصطفایی و رحمانی درخواست داشتند بعلت بُعد مسافت بعد از صرف ناهار تشریف ببرند که بخاطر رعایت حال این عزیزان مورد موافقت قرار گرفت.این دو دوست عزیز پیشنهاد اصلاحی در مورد ماده 8 داشتند که  به بنده وکالت دادند از جانب آنها مطرح کنم  و خوشبختانه  به تایید اعضا رسید.متن اصلاح شده  اساسنامه در روزهای آینده به اطلاع عزیزان آزاده خواهد رسید.


نویسنده رحمان سلطانی در 08:04 ب.ظ | نظرات()
اختلاف سلیقه و نظر مانع از همدلی نیست
تعدادی از دوستان آزاده وب نویس  شرکت کننده در همایش در محل استراحت اتاق 102

IMG_0797.jpg


نویسنده رحمان سلطانی در 07:40 ب.ظ | نظرات()
پایگاه اطلاع رسانی انجمن وب نویسان آزادهOutdent
   به اطلاع اعضای «انجمن وب نویسان آزاده» و همه آزادگان سرافراز می رساند،بزودی پایگاه رسمی اطلاع رسانی انجمن وب نویسان آزاده با عنوان «انجمن» با مدیریت برادر آزاده احمد غلامی راه اندازی می شود.تمامی اطلاعات،اخبار،تحلیل ها و تحولات انجمن وب نویسان آزاده در این وبلاگ خدمت دوستان ارائه می گردد.


نویسنده رحمان سلطانی در 02:43 ب.ظ | نظرات()
انجمن وب نویسان آزاده
 به اطلاع آزادگان عزیز بویژه وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت های آزاده می رساند که به استناد ماده 22 فصل ششم اساسنامه انجمن وب نویسان آزاده،در جلسه عصر روز جمعه نهم آبان 1393 پیشنهادی مطرح شد که نام انجمن وبلاگ نویسان آزاده به «انجمن وب نویسان آزاده» تغییر یابد که به اتفاق آرا تصویب شد.بدین ترتیب همه عزیزان آزاده که در وبلاگها و وب سایت های آزادگان فعالیت می کنند می توانند به عضویت این انجمن در آیند.
نویسنده رحمان سلطانی در 01:28 ب.ظ | نظرات()
اعضای جدید انجمن وب نویسان آزاده

در پایان همایش انجمن وب نویسان آزاده در جوار مسجد مقدس جمکران و در حالیکه این همایش، نمایشی از همدلی،نقد پرشور و منصفانه شرکت کنندگان بود،برادر عزیز و ارجمند مهندس مصطفایی مرا صدا زدند و فرمودند حاجی ،بر اساس ماده 9 فصل دوم اساسنامه انجمن،عضویت وبلاگ آزادگان سربلند را در انجمن اعلام می کنم.آقای رحمانی نیز همزمان عضویت وبلاگ رحمانی نیوز را به استناد همین بند در انجمن وب نویسان اعلام کردند و این عزیزان بعنوان سی و هشتمین و سی ونهمین اعضای انجمن وب نویسان پذیرفته شدند.
لازم به ذکر است تمامی اعضای انجمن با صلوات از ورود این عزیزان استقبال کردند و به آنها خوش آمد گفتند.بنده نیز بعنوان متولی موقت این انجمن ضمن ابراز خرسندی از ورود این دو دوست خوبمان به انجمن از اینکه بتدریج شاهد ورود سلایق مختلف هستیم خوشحالم.برادر عزیزمان مصطفایی حقیقتا در همایش نقش پررنگ و مؤثری داشتند و نظرات سودمندی ایشان در اصلاح راهبردها و اساسنامه انجمن مورد بهره برداری قرار گرفت.نویسنده رحمان سلطانی در 11:03 ق.ظ | نظرات()
همایش وبلاگ  نویسان ازاده برگزار شد.


   اولین همایش وبلاگ نویسان آزاده در روزهای هشتم و نهم آبان با حضور جمعی از وبلاگ نویسان آزاده در مجموعه فرهنگی یاوران حضرت مهدی(عج) در جوار مسجد مقدس جمکران با حضور جمعی از وبلاگ نویسان آزاده برگزار شد.
در این همایش، جلسه مقدماتی در شب جمعه با حضور تعدادی از وبلاگ نویسان بمدت2/5 ساعت
تشکیل و در باره موضوعات مختلف بویژه راهکارهای اجرایی کردن ماده 190 بحث و تبادل نظر بعمل امد.
جلسات اصلی همایش که بمدت 5 ساعت در صبح و 2 ساعت در بعدظهر جمعه برگزار شد ،با توجه به دستور کار همایش ابتدا راهبردهای 12 گانه مورد نقد و بررسی قرار گرفت و بعد از بحث های فراوان و با جرح و تعدیل این راهبردها، 10 راهبرد مورد تایید قرار گرفت و بعنوان سیاست های کلی مد نظر اعضای انجمن قرار گرفت. از موصوبات این جلسه که به اتفاق آرای اعضا مورد تصویب قرار گرفت تغییر نام انجمن وبلاگ نویسان آزاده به انجمن وب نویسان آزاده بود که از شمول بیشتری برخوردار است و بدین ترتیب شامل وب سایت نویسان و بلاگ نویسان می شود.
دستور کار بعدی همایش،بررسی نقادانه و علمی اساسنامه انجمن وب نویسان آزاده بود که بعد با استفاده از نظرات،پیشنهادهای سودمند  و با تغییراتی در متن و محتوا به تصویب اعضای انجمن قرار گرفت.
متن اصلاحیه ده راهبرد اساسی انجمن وب نویسان ازاده،همچنین،متن اصلاح شده ی اساسنامه جهت استحضار و بهره برداری دوستان منتشر خواهد شد.
دستور کار سوم همایش، نقد و بررسی عملکرد مرسسه فرهنگی پیام ازادگان با حضور آقای احدی مسئول محترم پیام آزادگان بود که به مدت 2 ساعت،ضمن ارائه توضیحاتی توسط مسئول مؤسسه،انتقادهای صریح و پیشنهادهای کارساز اعضا و سؤالات متعدد از جانب اعضا مطرح شد و قرار شد به منظور رفع پاره ای ابهامها و بعلت قانع نشدن برخی سؤال کنندگان جلسه ای حداکثر ظرف یکماه اینده با حضور اقایان احدی و خوبنژاد از مؤسسه پیام آزادگان،آقایان دکتر رمضان،اکبرزاده،عباسیانفر از شرکت خودکفایی و اعضای وب نویسان ازاده برگزار شده و مسائل،ابهامات و انتقادات نسبت به عملکرد  به منظور شفاف سازی مطرح و نتیجه لازم حاصل گردد.
بعلت ضیق وقت،برگزاری انتخابات برای انتخاب هیات رئیسه و نحوه ثبت قانونی انجمن و راهکارهای اجرائی کردن ماده 190،همچنین شفاف سازی عملکرد مؤسسه فرهنگی پیام ازادگان و شرکت خودکفایی به همایش بعدی موکول گردید.نویسنده رحمان سلطانی در 06:03 ب.ظ | نظرات()
رهرو آن استکه آهسته و پیوسته رود

هموراه کارهای بزرگ و اهداف والا با قدمهای کوچک شروع می شو،با گامهای استوار ادامه می یابد و با عزم و اراده های راسخ به سرانجام می رسد.انجمن وبلاگ نویسان آزاده و در آینده وب نویسان آزاده را تاسیس کردیم.جمعی از بهترین برادرانم همراهی کردند،از راههای دور و نزدیک و با اشتیاق تمام با سلاح قلم و اندیشه ،امروز و فردا دور هم جمع می شوند تا بنایی مستحکم بسازند که در آن حرف اول را منطق،قانونگرایی،اعتدال و تفکر عاقلانه و خرد جمعی بزند.دوستانی که سالهاست از طریق فضای مجازی با نوشته ها و تصاویرشان آشناییم ولی اکثرا روی ماهشان را زیارت نکرده ایم.این توفیق را که در جوار بی بی حضرت معصومه و قرب جمکران،وصال یاران همدل و باصفا میسر می شود را به فال نیک گرفته و بر این نعمت خدای مهربانی ها را شاکریم.امیدوارم سفر همه دوستان بی خطر باشد. باشد که این امر خداپسندانه گشایشگر فصل نوینی از فعالیتهای گسترده و در فضایی مملو از صمیمیت و نیک اندیشی باشد.


نویسنده رحمان سلطانی در 11:02 ق.ظ | نظرات()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic