عشق من شهادت
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
تاریخ افتتاح:12/11/1390
هدف: انعكاس اطلاعات و اخبار مربوط به ازادگان و گسترش فرهنگ ایثارگری در جامعه
استراتژی: تببین و تبلیغ اصول و آرمانهای انقلاب،امام و رهبری
مواضع سیاسی: مستقل با عشق به ایران و در خط ولایت
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
مطلبی از وبلاگ خادم الاسرا:

ســلام. امیداست که با همایش وبلاگنویسان آزاده که تاکنون 31 عضو دارد و امید است این تعداد به تمام عزیزان سرایت کند یعنی تمام آزادگان عزیز بیایند حتی با وجود مخالف بودن با این انجمن دلایل خود را عنوان کنند. اما چیزی که این روزها توجه تمام عزیزان را مورد توجه قرار میدهندنحوه ثبت مطالب و نوشتن مطالب در مورد مادتین کذائی است . اینکه در فلان ماده سرما کلاه رفت و حالا نوبت ماده فلان است و .... .

حضرت عباسی !! اگر در مورد ماده 190 شما اگر مثلا بخواهند همان بلائی که در ماده قبلی سر بچه ها آوردند باز تکرار شود چه حرکتی میخواهید بکنید؟! آیا میخواهید درمقابل نظام قرار بگیریم!!!! که این از بچه های ازاده بعید است!!! البته هستند بعضی دوستان که به نام ولایت و به کام خود شعارهای دهان پرکنی میدهند . اما این را مدنظر داشته باشیم که هر گونه حرکتی که توسط عده ای سازماندهی شود و خدای ناکرده تداعی کننده این باشد که این یادگاران شهداء یعنی آزادگان نیز در مقابل نظام و... قرار گرفتند!!! بغیر از تعداد انگشت شماری هیچ یک از آزادگان حاضر نیستند که بهای اندک دنیا را با سیاه نمائی دشمنان درمورد نظام و ولایت تعویض کنند.

بنابراین دوستان بیاییم در یک نشست عاقلانه و با بصیرت کامل روش ومسیری را مدنظر بگیریم که هم به حقوق خود برسیم هم پوزه دشمنان و معاندان داخلی و خارجی که نیتشان این است که ما را در برابر نظام قرار داده و قصد تخریب چهره انقلاب و امام و رهبری عزیز را دارند را به خاک مذلت بنشانیم ، چرا که هدف ما این چندرغاز مال دنیا نبود که حال به بهای اندک بخواهیم تمام عزت دوران اسارت خود را معاوضه کنیم.

بیاییم دلها را صاف کنیم و همچون آئینه شویم و در کنار هم بنشینیم و هدف را یکی کنیم و نگذاریم از این تشتت ها و اختلاف سلیقه ها سوءاستفاده شود و بعضی ها براین اختلافها موج سواری کنند که ما در زیر موج دفن خواهیم شد و آنان به مقصد اصلی خود خواهند رسید.

والسلام

خادم الاسراء کربلائی و.ا.م«شوریده اصفهانی»
نویسنده رحمان سلطانی در 09:10 ب.ظ | نظرات()
عید سعید غدیر بر جمیع مؤمنین بویژه آزادگان سرافراز خجسته و مبارکباد
نویسنده رحمان سلطانی در 07:42 ب.ظ | نظرات()
دعوت برای شرکت در همایش انجمن وبلاگ نویسان آزاده
  مجددا از همه وبلاگ نویسان محترم آزاده اعم از اعضای انجمن و سایر عزیزان وبلاگ نویس آزاده دعوت می کنیم تا در اولین جلسه این انجمن در روزهای هشتم ونهم آبان ماه در شهر مقدس قم حضور بهم رسانند.هر کدام از وبلاگ نویسان آزاده ای که مایل است نقطه نظرات خود را در همایش بیان فرماید اعلام آمادگی کند تا وقتی برایش در نظر گرفته شود.ضمنا تاکید می گردد شرکت در همایش به منزله تایید گروه یا طیف خاصی نبوده و حق ابراز نظر آزادانه برای همه شرکت کنندگان محفوظ است.هر کدام از سروران گرامی که پیشنهاد و یا طرحی برای ارائه در همایش دارد منعکس فرماید تا مورد استفاده همگان قرار گیرد.
با احترام و تشکر
دبیر موقت همایش-رحمان سلطانی


نویسنده رحمان سلطانی در 10:19 ب.ظ | نظرات()
پاسخ به چند سؤال:
1- آیا کسی می تواند برای وبلاگ نویسان آزاده محدودیت ایجاد کند؟
جواب:
اصولا به استثنای هکرهای حرفه ای و پلیس فتا،فعالیت وبلاگ نویسی قابل کنترل نبوده و هیچ فرد یا تشکیلاتی نمی تواند برای یک وبلاگ نویس محدودیت ایجاد کند.چگونه می توان فردی را که در منزل خود پای کامپیوتر شخصی نشسته و به دلخواه خود مطلب می نویسد را کنترل کرد و یا برایش محدودیت ایجاد کرد.
2- برخی دوستان معتقدند که هدف از تشکیل انجمن وبلاگ نویسان آزاده ایجاد محدودیت،کنترل وبلاگ نویسی و تبعیت از مقررات انجمن توسط وبلاگ نویسان است،چه توضیحی در این باره دارید؟
جواب:هیچکدام از موارد مطرحه شدن عملا قابل اجرا نیست.حتی دوستانی که عضو انجمن هستند با سلیقه خود می نویسند.تبعیت از قوانین و مقررات نیز اختیاری است و کسی را نمی توان وادار به تبعیت از مقررات نمود.مقررات هم صرفا برای تاثیر گذاری بیشتر فعالیتهاست نه ایجاد محدودیت و فعالیت پلیسی.
3- آیا انجمن وبلاگ نویسان آزاده در مقابل فعالیت سایر تشکل ها مانند کارگروه امین اموال و سایر گروههایی که دارای سلایق مختلفی هستند،عکس العمل نشان داده و آنها را محکوم می سازد؟
جواب:از دیدگاه این انجمن آزادگان نور واحدند و همه سلایق مورد احترام هستند و انجمن از هر گونه فعالیتی که به خیر و صلاح آزادگان باشد و گرهی از مشکلات آنان را باز کند حمایت خواهد کرد.اصولا تقابل،عکس العملهای غیر منطقی و چند شقه کردن آزادگان مغایر با همدلی و اهداف تشکیل انجمن است.
4- چرا تا کنون تعداد زیادی از وبلاگ نویسان آزاده به عضویت انجمن در نیامده اند.آیا این به منزله شکست این انجمن در بدو تشکیل آن نیست؟
جواب: انجمن پایبند به اصول دمکراسی و انتخاب آزاد است.برای همه دوستان با گرایش ها و سلایق گوناگون دعوتنامه ارسال شده است.برخی از دوستان به این حرکت خوشبین نبوده و حاضر به عضویت نشدند که ما برای انتخاب آنها احترام قائل هستیم،برخی وبلاگها نیز مانند پای اسب،همسرم دلاور مرد آزاده،آزادگان شکیبا.حذف شده اند و وجود خارجی ندارند.تعدادی نیز  بیش از یکسال است که هیچگونه فعالیتی نداشته و پیام ما را دریافت نکرده اند.برخی وبلاگ نویسان نیز چندین وبلاگ با اسامی مختلف دارند که بظاهر مثلا 4 یا 5 وبلاگ ثبت نان نکرده اند ولی در واقع یک وبلاگ نویس محترم که مثلا 4 یا 5 وبلاگ دارد به عضویت در نیامده است. ما هنوز در آغاز راه هستیم و تمامی تلاش ما برای ایجاد تفاهم و همدلی است.اگر توفیقی حاصل شد،خدا را شکر گذار خواهیم بود و اگر موفقیتی نداشتیم و یا اندک بود،پشیمان از عملکرد خود برای ایجاد دوستی و مودت بیشتر آزادگان نیستیم.
5- آینده انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟
جواب:ما با توکل بر خدا و بصورت خودجوش حرکتی را آغاز کرده و دل به او سپرده ایم.با توجه به استقبال نسبتا خوبی که تا کنون شده خوشبین هستیم و به تدریج که فعالیت ها گسترده شده و شفافیت بیشتری صورت گیرد، بی تردید برخی دوستانی که شاید به علل مختلف تردید داشته باشند و یا احتیاط را لازمه کار دانسته اند،مشارکت خواهند داشت و امیدوارم روزی فرا برسد که تمامی قلم بدستان آزاده با تقید درونی به احکام شرع،اخلاق و قوانین،بصورت ید واحده مروج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و امید اول آزادگان برای تحقق مطالبات خود و رفع مشکلاتشان باشند.


نویسنده رحمان سلطانی در 10:13 ب.ظ | نظرات()
تغییر زمان همایش انجمن وبلاگ نویسان آزاده(هشتم و نهم آبان)
 
 با احترام و عرض ادب خدمت اعضای محترم انجمن وبلاگ نویسان آزاده و سایر عزیزانی که تصمیم دارند در اولین همایش این انجمن شرکت فرمایند،با توجه به تماس های مکرر برخی عزیزان مبنی بر نامناسب بودن زمان همایش که روزهای شنبه و یکشنبه بوده،و بخاطر تامین نظر این عزیزان و ایجاد سهولت بیشتر برای سرورانی که تمایل دارند در این همایش شرکت کنند،با پیگیری یکی از دوستان تاریخ همایش تغییر کرده و به یاری خدا در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ هشتم و نهم آبان در شهر مقدس قم برگزار می گردد.
ضمنا روز هشتم از ساعت 4 عصر دفتر مجتمع آماده پذیرش دوستان خواهد بود و در روز پنجشنبه برنامه خاصی نداریم.همایش از ساعت 8 صبح روز جمعه نهم آبان شروع شده و تا ساعت 5 عصر ادامه خواهد داشت.نویسنده رحمان سلطانی در 11:25 ق.ظ | نظرات()
وجه مشترک همه تکفیری های جهان

افسران - وای بر مذهبی نماها ...


برچسب ها : هوای نفس ،ازاده نیوز ،
نویسنده رحمان سلطانی در 10:10 ب.ظ | نظرات()

بازگشت وبلاگ شاخه انار به فضای مجازی با این مطلب

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِن جَاءكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَأٍ فَتَبَیَّنُوا أَن تُصِیبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ.

ای کسانی که ایمان آورده اید ، اگر فاسقی برایتان خبری آورد تحقیق کنید، مباد از روی نادانی به مردمی آسیب برسانید ، آنگاه از کاری که کرده اید پشیمان شوید.

برای خواندن مطلب بر روی لینک کلیک فرمایید:


http://shakheye-anar.blogfa.com/نویسنده رحمان سلطانی در 07:31 ب.ظ | نظرات()
جمعیت آزادگان هشت سال دفاع مقدس با همکاری و مساعدت مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان برگزار می کند.

اولین همایش انجمن وبلاگ نویسان آزاده 

26 و 27 مهر ماه در شهر مقدس قم

 با توکل بر خدا  و به منظور انسجام بخشی به فعالیت های آزادگان در فضای مجازی،جلسه افتتاحیه انجمن وبلاگ نویسان آزاده در روزهای 26 و 27 مهرماه در شهر مقدس قم برگزار می شود.لذا از همه وبلاگ نویسان آزاده چه کسانی که عضو انجمن هستند و چه عزیزانی که هنوز به عضویت انجمن در نیامده اند دعوت می نمایم که با حضور سبز خود زینت بخش این همایش باشند.
اهداف اولیه همایش:
1- تعیین رئیس،نایب رئیس و هیات مدیره انجمن.
2- تدوین اساسنامه انجمن وبلاگ نویسان آزاده.
3- بحث و بررسی راهکارهای تعمیق فعالیت های فرهنگی آزادگان در فضای مجازی.
4- ایجاد وحدت رویه برای پیگیری مطالبات آزادگان.
5- تدوین راهکار و نحوه برگزاری انتخابات نمایندگان استانی شرکت خودکفائی آزادگان.

تذکر: 1-فقط هزینه ایاب و ذهاب بعهده شرکت کنندگان در همایش می باشد.
2-همایش روز 27 می باشد و مجتمع از عصر روز 26 مهر آماده پذیرش دوستان است.در روز بیست و ششم برنامه خاصی نخواهد بود.


نویسنده رحمان سلطانی در 11:11 ق.ظ | نظرات()
فاش نیوز نوشت:

کارخانه سیمان ایلام تعدادی از فرزندان ایثارگر را اخراج کرد.

احمد شوهانی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تجمع کارگران کارخانه سیمان ایلام مقابل مجلس شورای اسلامی گفت: آن ها بخشی از خانواده های شاهد و ایثارگر مشغول به کار در این کارخانه هستند که  در اعتراض به مدیریت کارخانه سیمان ایلام تجمع کردند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آن ها چندین سال است که تحت فشارند و  این در حالی است که  آلوگی کار خانه سیمان تا شعاع 4 کلیومتری مرکز استان را آلوده و روستاهای زیادی را از سکنه خالی کرده است.

وی افزود: سوء مدیریت در کارخانه سیمان ایلام باعث شده تا تعداد زیادی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در این کارخانه اخراج شوند.نویسنده رحمان سلطانی در 11:09 ق.ظ | نظرات()
شرکت تعدادی از اعضای کارگروه امین اموال در همایش وبلاگ نویسان
  تعدادی از اعضای کارگروه امین اموال که دارای وبلاگ نیز هستند طی کامنت و یا تماس های تلفنی اعلام کرده اند که فعالانه در  همایش انجمن وبلاگ نویسان ازاده شرکت کرده و نقطه نظرات خود را بیان می کنند.از جمله این عزیزان برادر آزاده اژدر رحمانی مدیر وبلاگ رحمانی نیوز وآقای نادر مصطفایی مدیر محترم وبلاگ آزادگان سربلند می باشند.
جای بسی خوشحالی استکه در این انجمن از همه سلایق افرای حضور دارند و ان شاء الله همه شاهد خواهند بود که این انجمن بصورت کاملا مستقل برای اهداف از پیش تعیین شده حرکت خود را آغاز خواهد کرده و در چارچوب شرع،قانون و منطق و با درایت و همدلی و توجه به همه دیدگاهها و نظرات در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت از یکسو و تحقق مطالبات آزادگان بدون ملاحظه ی شخصی از دیگر سو تمامی تلاش خود را مصروف خواهد کرد.
لازم به ذکر است،تمامی تصمیمات این انجمن با رای اکثریت و پرهیز از هرگونه خود رایی و با توجه به مصالح آزادگان اتخاذ خواهد شد.برای تحقق این امر انجمن با بنیاد شهید و امور ایثارگران،مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان،شرکت خودکفائی و سایر نهادها و سازمانهای مربوطه همکاری خواهد نمود،اما تاثیری از آنان نخواهد پذیرفت.لازمه پیشرفت و تحقق اهداف رایزنی،پیگیری همراه با متانت،پرهیز از حب و بغض های شخصی،انعطاف عاقلانه و حفظ استقلال همراه با کرامت خواهد بود.


نویسنده رحمان سلطانی در 07:30 ب.ظ | نظرات()
دکتر عباسیان فر مدیریت  حقوقی شرکت خودکفایی آزادگان :

حداقل سهم شما در بورس در ابتدا به مبلغ 120/000 ریال معادل دوازده هزار تومان خریدوفروش میشود لذا به کلیه آزادگان عزیز توصیه می شود بلافاصله اقدام به فروش سهام خود ننمایید چون این مبلغ در مدت زمان کوتاهی تا به دوبرابر ارزش فعلی خود می رسد.

****************************

تذکر:تا کنون پیش بینی میشد که با ورود سهام به بازار بورس،ارزش این سهام حدود 50 درصد افزایش داشته باشد،اما اکنون پیش بینی ها حاکی از افزایش صد در صدی و دو برابر شدن ارزش این سهام است.لذا بار دیکر تاکید می کنیم عزیزان علیرغم داشتن مشکلات مالی مدتی دیگر صبر کنند تا ارزش واقعی سهام مشخص شده و بعد از آن اگر تصمیم به فروش داشتند ،اقدام فرمایند.
نویسنده رحمان سلطانی در 06:45 ب.ظ | نظرات()
همایش آزادگان  شمال خوزستان برگزار شد

img-20141006-wa0007.jpg

در این همایش جمع قابل توجهی از آزادگان خوزستانی حضور داشتند.همچنین آقای پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، و دکتر عباسیان فر مدیریت حقوقی شرکت خود کفایی آزادگان در این همایش حضور داشتند.آقای عباسیان فر گزارش جامعی از عملکرد این شرکت را به سمع و نظر حضار رسانده و نوید دادند که ارزش سهام آزادگان تا چند ماه آینده دو برابر خواهد شد.نویسنده رحمان سلطانی در 06:42 ب.ظ | نظرات()
یک خبر تاسف بار
   روز گذشته یکی از دوستان بصورت تلفنی به بنده اطلاع دادند که یکی از نمایندگان استانی در غرب کشور که دارای دفترخانه ثبتی نیز می باشد با انتقال فرم نقل و انتقال سهام آزادگان به دفترش(که اقدامی غیر قانونی است) اقدام به خرید سهام برخی آزادگان و خانواده های آنان به قیمت پایین کرده است.این در شرایطی است که هنوز ارزش واقعی سهام مشخص نشده و پیش بینی ها حاکی از آن است که تا 50 درصد ارزش این سهام قابل افزایش است.اگر این خبر صحت داشته باشد علاوه بر آن که نوعی سوء استفاده از بی اطلاعی برخی آزادگان و خریداری سهام به قیمت نازل است،اقدامی کاملا غیر قانونی است،زیرا که انتقال اوراق و اسناد رسمی شرکت خودکفائی به دفتر شخصی به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.ارائه این اوراق تا کنون فقط در خود شرکت خودکفائی انجام میشده  و بعد از ورود به بورس نیز در بازار بورس این معاملات انجام می پذیرد.
بنابراین به همه آزادگان عزیز یکبار دیگر هشدار می دهیم که سهام و اموال خود را به قیمت ناچیز نفروخته و منتظر اعلام ارزش واقعی سهام خود باشند.


نویسنده رحمان سلطانی در 05:41 ب.ظ | نظرات()
  سخنی در رابطه با پیش نویس اساسنامه انجمن وبلاگ نویسان آزاده
به اطلاع عزیزان عضو انجمن وبلاگ نویسان و سایر وبلاگ نویسان آزاده می رساند اساسنامه منتشر شده در آزاده نیوز صرفا ارائه یک پیش نویس از اساسنامه انجمن می باشد تا دوستان در اولین همایش آن را مورد نقد و بررسی قرار داده و بعد از انجام اصلاحات لازم و در صورت تایید آن توسط اکثریت افراد حاضر در همایش بعنوان اساسنامه انجمن وبلاگ نویسان آزاده مورد بهره برداری قرار گیرد.لذا از همه دوستان تقاضا دارد پیشنهادهای اصلاحی خود را مرقوم فرموده تا ان شاء الله اساسنامه با کمترین عیب و اشکال به تصویب رسد.


نویسنده رحمان سلطانی در 05:35 ب.ظ | نظرات()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic