عشق من شهادت
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
تاریخ افتتاح:12/11/1390
هدف: انعكاس اطلاعات و اخبار مربوط به ازادگان و گسترش فرهنگ ایثارگری در جامعه
استراتژی: تببین و تبلیغ اصول و آرمانهای انقلاب،امام و رهبری
مواضع سیاسی: مستقل با عشق به ایران و در خط ولایت
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
نه بزرگ آزادگان به افراطی گری و ناهنجاری رفتاری- رحمان سلطانی   علیرغم بی مهری های فراوان در حق آزادگان و تضییع حقوق آنان در ابعاد مختلف و به رغم مشکلات زیادِ معیشتی،درمانی ،شغلی و غیره،اما این فرزندان وفادار امام راحل و رهبری هر گاه احساس کنند از جان و آبروی خود برای دفاع از اصول و ارزش های دینی و آرمانهای اصیل و بلند ولایت فقیه مایه بگذارند بی دریغ و بدو ن چشمداشت وارد صحنه شده و منافع نظام را بر منافع شخصی ترجیح می دهند.
   در چند ماه اخیر متاسفانه شاهد بروز ناهنجاری های رفتاری از سوی برخی افراد و ساختار شکنی های متعدد آنان بودیم که داشت نه تنها به یک معظل اجتماعی،بلکه به یک تراژدی ضد فرهنگی و تخریب وجهه ایثار و آزادگی تبدیل می شد.
   ذبح کردن شرافت آزادگی با شعار حق خواهی و مطالبات آزادگی و بصورت پنهانی تلاشهای سودجویانه شخصی برخی از این افراد،حلال شمردن بسیاری از گناهان کبیره مانند تهمت،توهین،بد زبانی،فحش و ناسزا و شکستن قبح و زشتی این گناهان،دامن زدن به شایعه پراکنی،شعارگرایی و ورود به عرصه های تخصصی بدون دارا بودن دانش فنی، همه و همه طلیعه نامیمون حرکتی افراطی بود که به نام آزادگان و توسط عده معدودی بود که وجهه آزادگان را در انظار عمومی مردم تخریب و شکوه و عظمت آنان را لکه دار می کرد.
این عده قلیل با شعارگرایی محض،شانتاژ تبلیغاتی،توسل به خبرگزاریها و هجمه ناجوامردانه به کسانیکه صادقانه تلاش داشته و دارند تا از طرق منطقی و قانونی مطالبات خود و همرزمانشان را پیگیری کنند،موجی از تفرقه،تنفر،بی اخلاقی،قداست شکنی را به نمایش گذاشتند.
   راه اندازی کمپین های لب دوزی،کارگروه های بی خاصیت با عناوین دهن پر کن و غیر موجه از طرف آزادگان،تجمعات غیر قانونی و هتاکانه همراه با انواع روش های غیر دینی از اقدامات جاهلانه این گروه بود.
  اعلام تجمعات 20 هزار نفری،6000 نفری و وارد کردن ادبیات سخیف و آغشته کردن این ادبیات با برخی کلمات ارزشی مانند ولایت مداری،کارگروه جهادی،ندای حق طلبی و غیره و در کنار آن تناقضات رفتاری،عدم تحمل نظرات مخالف و به باد ناسزا کرفتن هر گونه نقد و ساز مخالف به تدریج و در مدت کوتاهی اثرات معکوسی برای آنان ایجاد کرد و 99 درصد آزادگان با اعلام برائت عملی از اقدامات مخرب و ضد فرهنگی این گروه،انان را طرد نموده و حاضر به معامله شرافت آزادگی خویش با روش های ضد دینی و غیر قانونی آنان نشدند.
  این گروه ماهها با تبلیغات پرحجم و بصورت کاملا غیر قانونی و بدون توجه به نظر آزادگان اعلام تجمع 6000 نفری کردند و آنچنان با قاطعیت از حضور شش هزار نفری دم می زدند که انگار از این تعداد تعهد محضری برای همراهی با خود گرفته اند.
اما آزادگان با صبوری و متانت همه جریانات را رصد کردند و از 6000 هزار نفری که وعده دادند کمتر از 170 نفر شرکت داشتند که آن هم به تاکید شاهدان عینی بیش از 50 نفر از شرکت کنندگان مخالف اقدامات این گروه بوده و برای خنثی سازی اقدامالت تخریبی آنان در شرکت مینو حضور یافته بودند.بطوریکه صحنه تجمع به مناظره و بگو مگوهای زیاد بین موافقان و مخالفان تجمع تبدیل شد.
این گروه تنها توانستند بعد از ماهها تبلیغ صدود 120 نفر را با خود همراه نمایند که البته از همین تعداد نیز در پایان تجمع تردید جدی برای تداوم همراهی با افراطیون ایجاد شد.
آزادگان ثابت کردند که با هر گونه ناهنجاری رفتاری و اخلاقی مخالف هستند.آنان ثابت کردند که با فحاشی و بد زبانی و بازی کردن با آبرو و حیثیت دیگران به بهانه حق خواهی و حق طلبی مخالف هستند.آنان
به این اقلیت هتاک ثابت کردند شرافت خود را که با دهها سال رنج و ایثار بدست آورده اند مفت و مجانی و برای منافع شخصی  و یا شعارگرایی عده ای از دست نمی دهند.
در کجای دین مبین اسلام دوختن لب برای بدست آوردن حقوق پایمال شده مجاز شمرده شده است که اینان جواز حلیت آن را صادر کردند. در کجای دین مبین و شریعت محمدی بدون سند و مدرک افراد محترم را دزد و چپاولگر ،جیره خوار و ....معرفی کردن جایز شمرده شده است که این ادبیات نقل و نبات وبلاگهای اینان شده است؟
خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که آزادگان را قشری خرد گرا،متدین،پایبند به اصول و ارزش های دینی و شرافت انسانی قرار داده است و همین خصلتهای والاست که تا نسل ها متمادی همچون ستارگان فروزانی بر تارک تاریخ خواهند درخشید.
در پایان به این دوستان که راهی مغایر با آزادگان را پیموده اند توصیه مؤکد می کنم که با اقرار به اشتباهات خویش دست از مسیر انحرافی و ضد فرهنگی خود برداشته و به آغوش پر مهر آزادگان بر گردند و همه با هم و دست بدست هم و با استفاده از راهکارهای منطقی و شرعی و قانونی پیگیر مشکلات یکدیگر بوده و بیش از این بر این موج پر تلاطم فتنه و جو نا امن روحی و روانی دامن نزنند. والعاقبة للمتقین

نویسنده رحمان سلطانی در 04:51 ب.ظ | نظرات()
3- وبلاگ رسمی  آزادگان یازده تکریت با مدیریت حجة الاسلام عبدالکریم مازندرانی
نویسنده رحمان سلطانی در 02:19 ب.ظ | نظرات()
دیدار 150 سهامدار آزاده با مدیران مینو
وبلاگ رسمی 11 تکریت نوشت:

  حدود تقربیا 150 سهامدار آزاده از گروهها و تفکرات مختلف موافق و مخالف فروش عجله ای اموال،امروز دوشنبه در شرکت قاسم ایران حاضر شدند تا با مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره دیدار و گفتگو کنند، سهامداران در این دیدار که با پذیرایی میزبان همراه بود به صحبتهای مدیر عامل گوش فرا دادند جزییات این جلسه در دست بررسی است ولی نکته خیلی خاصی که قابل ذکر باشد نبود و دکتر رمضان مدیر عامل شرکت خودکفایی در باره روند کاری شرکت توضیحاتی دادند ، در ضمن اینکه بعضی حرفها حرف همه سهامداران آزاده است و همه با مآن موافق هستیم ولی در صحبتهای بعضی از حاضرین نکاتی بیان شد که موجب تعجب سایرین شد به نقل از حاضرین در جلسه، یک سهامدار که وبلاگی هم دارد گفت در عرض سه چها روز آینده شرکت را بفروشیم و پولش را به بچه ها بدهیم که معلوم نیست این صحبت به علت بیخوابی بوده است یا نکته دیگری دارد ! چون فروش شرکت بزرگی مثل این شرکت  چقدر عاقلانه و ممکن است که در عرض سه چهار روز به فروش برسد الله اعلم مگر اینکه مشتری هم براش جور کرده باشند  والله اعلم جزییات بیشتر در اینده باین خواهد شد انشالله.


نویسنده رحمان سلطانی در 10:27 ق.ظ | نظرات()
شاخه انار نوشت:


 
نویسنده رحمان سلطانی در 10:20 ق.ظ | نظرات()
2- وبلاگ آزادگان سرافراز با مدیریت برادر عزیز و ارجمند احمد غلامی
نویسنده رحمان سلطانی در 01:55 ب.ظ | نظرات()
آزاده سرافراز: پیکر برادر شهیدم در قبر من آرام گرفت

آزاده سرافراز: پیکر برادر شهیدم در قبر من آرام گرفتشهیدنیوز: آزاده سرافراز مراغه گفت: برادرم در مسیر شهادت و دفاع از راه آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی از من پیشی گرفت و سرانجام پیکر مطهر برادر شهیدم در قبر من آرام گرفت.
  

ˈمیر قدرتˈ و ˈمیرشجاع باباییˈ دو برادر عاشق وطن، ولایت و رهبری از ساکنان روستای آهق از توابع شهرستان مراغه در لبیک گویی به فرمان رهبر کبیر انقلاب و با احساس وظیفه برای دفاع از میهن و انقلاب اسلامی عازم جبهه جنگ با رژیم بعثی عراق شدند.

عشق این دو برادر به امام راحلنویسنده رحمان سلطانی در 01:16 ب.ظ | نظرات()
تبیین چند ابهام و توضیح چارچوب های اصولی

1- همایش های آزادگان اردوگاه تکریت 11 با هزینه شخصی شرکت کنندگان برگزار می شود و از هیچ نهاد و یا سازمانی کمکی دریافت نمی گردد.برای همایش شیراز ،کمیته برگزاری نفری 110 هزار تومان تعیین کرده است و علاوه بر این مبلغ ،هزینه ایاب و ذهاب نیز بر عهده خود آزادگان است.اینکه برخی افراد شایعه کرده اند که با پول آزادگان همایش میلیاردی برگزار می شود صحت ندارد. هر کس علاقمند است با هزینه شخصی خودش شرکت می کند.
2- اقدام برادر آزاده میکائیل احمدزاده در خصوص تقاضای اخذ نمایندگی انحصاری محصولات شرکت مینو نه حرام است و نه بر خلاف قانون،اما با توجه به اینکه جمع قابل توحهی از آزادگان به ایشان اعتماد کرده و توقع داشته اند که تلاشها در راستای منافع عمومی آزادگان باشد؛تلاش پنهانی برای منافع شخصی بر خلاف مروت و جوانمردی ارزیابی می شود و همین امر سبب شد اکثریت مطلق آزادگان نسبت به صداقت و امانت داری ایشان دچار تردید شوند.
3-هر گونه حرکت تخریبی اعم از توهین،فحاشی،بکار بردن الفاظ نامناسب توسط افراد نباید به حساب آزادگان گذاشته شود و امری مذموم از جانب اشخاص تلقی می شود که معلول ناهنجاریهای خلقی و مشکلات روحی و روانی افرادِ نابهنجار می باشد.آزادگان قشری فرهیخته،متخلق به اخلاق اسلامی و پایبند به اصول و ارزش های دینی هستند.
4- تا زمانی که در دادگاه صالحه فردی محکوم به دزدی،اختلاس،ارتشا و یا سوء استفاده مالی نشود،انتساب این قبیل اتهامات به افراد،شرعا و قاوناََ مجاز نبوده و علاوه بر عقوبت اخروی،قابل پیگیری قانونی است.
5-اختلاف نظر و سلیقه امری ناپسند نیست و حتی می تواند سبب رشد و شکوفایی فعالیت های اجتماعی گردد،بنابراین  سلایق مختلف باید  کریمانه و با ادبیات نیکو با هم سخن گفته و یکدیگر را نقد نمایند.در  نقد سازنده جایی برای تخریب و توهین و افترا وجود ندارد.
6- مطالبات آزادگان باید در یک پروسه زمانی قابل قبول پرداخت گردد،اما به بهانه پیگیری مطالبات ،هر گونه اقدام غیر قانونی،تحریک آمیز وفریب کاری محکوم به شکست است و همه حرکات و پیگیری ها باید در چارچوب شرع مقدس اسلام و قانون جمهوری اسلامی باشد.


نویسنده رحمان سلطانی در 12:13 ب.ظ | نظرات()
1- وبلاگ شاخه انار با مدیریت برادر عزیز و ارجمند حسین کاظمی راد

نویسنده رحمان سلطانی در 11:02 ق.ظ | نظرات()
وبلاگ آزادگان سرافراز به نقل از
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد خبر داد:
پرداخت 11 هزار میلیارد تومان معوقات ایثارگران 

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت 11 هزار میلیارد تومان معوقات جامعه هدف این بنیاد خبر داد. 

 به گزارش "ایثار"، حجت‌الاسلام و المسلمین سید حبیب‌الله حسنی با اعلام این خبر افزود: معوقات خانواده‌های شهدا و جانبازان در طی 10 سال شکل گرفته و موجب ناراحتی آنان شده است و این معوقات با هدف بهبود وضعیت اقتصادی این خانواده‌ها طبق وعده داده شده پرداخت می‌شود.نویسنده رحمان سلطانی در 09:28 ب.ظ | نظرات()
ابراز لطف برادر عزیز و ارجمند میکائیل احمد زاده  مدیر محترم وبلاگ آزادگان نیوز در حق بنده بخاطر اختلاف نظر در نحوه پیگیری مطالبات آزادگان.اگر این مسائل صحت دارد خدواند مرا ببخشد و توفیق توبه عنایت فرماید و اگر صحت ندارد خداوند او را ببخشد.خدایا تو شاهدی که من از حق شخصی ام از ایشان گذشتم تو هم بخاطر سالها رنجی که در اسارت کشیده است از او بگذر.

نویسنده رحمان سلطانی در 03:37 ب.ظ | نظرات()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic