عشق من شهادت
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
تاریخ افتتاح:12/11/1390
هدف: انعكاس اطلاعات و اخبار مربوط به ازادگان و گسترش فرهنگ ایثارگری در جامعه
استراتژی: تببین و تبلیغ اصول و آرمانهای انقلاب،امام و رهبری
مواضع سیاسی: مستقل با عشق به ایران و در خط ولایت
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
 سخنی در خصوص تجمع فرارو - رحمان سلطانی

برخی دوستان دلسوز و خدوم که وقت خود را وقف خدمت به آزادگان کرده اند،برای احقاق حقوق آزادگان در شرکت ها اعلام تجمع کرده اند.ضمن احترام به تلاش و مساعی این عزیزان و تقدیر از همت آنان در ارائه خدمت بی منت به آزادگان،نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام می دارد.
بی تردید آزادگان بعنوان مالک 100 درصد اموال و دارایی ها و سهام شرکت خودکفایی و در مجموع مالک 51% اموال و سهام شرکت مینو و شرکتهای تابعه حق دارند نسبت به تعیین تکلیف اموال خود حساسیت داشته باشند و برای رسیدن به آن تلاش کنند،اما باید در نظر گرفت که این کار چگونه انجام شود تا ضمن اعاده حق ضرری متوجه اموال نگردد و ندانسته دست به کاری نزد که بخشی از اموال تضییع شود.
با توجه به اینکه سهام این شرکتها در بازار بورس قرار دارد،هر گونه بی تدبیری،ضعف مدیریت و حرکتهای جنجالی می تواند ضربه ای مهلک به ارزش سهام وارد آورده و در نتیجه بجای نتیجه گیری مثبت با دست خودمان به اصل اموال ضرر وارد نماییم.
بارها تاکید کرده ام که هر گونه تصمیمی در رابطه با پیگیری و احقاق حقوق آزادگان باید با خرد جمعی و مشورت فعالان و سنجش زوایای مختلف کار صورت پذیرد و از تصمیم گیریهای عجولانه،تکرویهای احساسی و بی توجهی به عمقی نگری پرهیز گردد.
اینگونه مسائل یه مسئله شخصی نیست که هر فردی بتواند بنشیند و تصمیم بگیرد و رسانه ای نماید.اگر نسنجیده عمل نشود دود آن به چشم همه خواهد رفت و این حق الناسی استکه در پیشگاه خدا جوابی برای آن نخواهیم داشت.
همه ما آزادگان در سنینی هستیم که دوران شور و احساس جوانی سپری شده و تعقل و همه جانبه نگری و احترام به آرای و نظرات دیگران باید محور تصمیمات و فعالیت های ما باشد.
به نظر حقیر تجمع در شرایط کنونی(ان هم بدون برنامه ریزی و برنامه مشخص) نه تنها راهکار مناسبی نیست بلکه به ارزش سهام و سرمایه ضرر وارد می کند و لذا در اموری که تشخیص دهم به ضرر آزادگان است همراهی نخواهم کرد.
اینگونه تصمیمات باید در شورایی متشکل از نخبگان و فعالان آزاده و با ارزیابی دقیق و کارِ کارشناسی شده انجام شود تا منفعتی عاید آزادگان نماید.
راهکارهای مفیدتر و کم هزینه تر وجود دارد که می تواند محور کارباشد مانند:
1- تشکیل جلسه با مدیر عامل شرکت و فشار بر آنان پشت درهای بسته و بدون جنجال آفرینی
2- ارائه اطلاعات صحیح و دقیق در خصوص سرمایه،اموال و سهام به عزیزان آزاده
3-انتخاب وکلای مجرب برای احقاق حقوق از طریق طرح دعاوی حقوقی
4- تلاش برای انتخاب مجامع عمومی شرکتها و اعضای هیات مدیره و در نهایت مدیر عامل توسط خود آزادگان.
در پایان از همه آزادگان دعوت می کنم خویشتنداری خود را حفظ کرده و اجازه بفرمایند تا با مشورت و توجه به همه نظرات و بررسی های کارشناسانه و بدور از هر گونه اعمالی که به شان و منزلت و حتی اموال آزادگان لطمه وارد سازد،تصمیمی معقول اتخاذ گردد.


نویسنده رحمان سلطانی در 10:17 ق.ظ | نظرات()
پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 12:03 ق.ظ
سلام برادر زحمت کش ومحترم ،شما وبرادرهای پر تلاش دیگر قدم در راه بسی سخت وپر هیاهو گذاشته اید که به فرمایش شما با اطلاعاتی که در اختیار ازادگان قرار دادید فهمیدیم دنیا دست چه کسی است.شما که بی منت وبخاطر خدا کار میکنید زیاد به حرف بعضی افراد که متاسفانه بویی از ادب نبرده اند اهمییت ندهید هرچند شاید از طرفی هم بعضی ها واقعا گرفتارند وخسته شده اند وقتی میبینند این همه سرمایه دارند ولی در اصل هیچ دسترسی به ان برای رفع مشکلاتشان ندارند عصبی واز کوره در میروند.در هر حال شما از رفتار این افراد ناراحت ودلزده نشوید وبه نظر این حقیر جواب حرفهای رکیک انها را هم ندهید وبه راه خدا پسندانه خود ادامه دهید که دعای ما بدرقه راه شما بزرگواران هست امیدوارم در پناه حق موفق وروسفید باشید
رحمان سلطانیسلام بر خواهر مهربان و گرامی
آنچه برخی می نویسند از روی نا آگاهی است.خداوند به همه ما سعه صدر و اخلاق نیکو عطا فرماید.
دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 04:46 ب.ظ
سلام آقا سید نمی دانم بعد از جلسه با اقای شهیدی چه اتفاقی افتاد که کار گروه و وبلاک نویسان ازاده باهم کارد و پنیر شدن بخاطر خدا و ازادگان مظلوم اختلاف را کنار کذارید وما ازادگان حمایت کامل از کار گروه هم دل و یکصدا داریم مخلص همه ازادگان و کار گروه به امید دریافت حقمان بزودی زود با صلوات بر محمد و ال محمد ولعنت ب شیا طین
رحمان سلطانیداود بر شما عزیز
اتفاق خاصی نیفتاد.همه ما باید یاد بگیریم به نظرات یکدیگر احترام گذاشته و نظرات مختلف مکمل یکدیگر برای احقاق حق عزیزان باشد.
یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 11:14 ب.ظ
آقای سلطانی بنده فقط یک عرض کوچک میفرمایید به منافع آزادگان ضرر میزند تابحال چه سودی داشته که حالا ضررداشته باشه ضررش بیشتر برای کسانی است که تابحال میخوردندوخدامیداند چقدرازاین اموال را بنام خودشان زده انداما حالا انشاالله با مداخله نیروی انتظامی وقوه قضائیه باید جواب پس بدهند خدا عاقبت همه مارا ختم بخیر بگرداند ودیرنیست روز حساب وکتاب
رحمان سلطانیسلام عزیز
آزادگان با اتحاد و وحدت نظر و البته با استفاده از راهکارهای منطقی می توانند به حقوق پایمال شده خود برسند.توکل بر خدا
یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 08:50 ب.ظ
اصغریگانه تو بیشعوراز کجا پیدا شدی نگنه داخل لپ لپ بودی آحه مردیکه تو هنوز الف .ب.راتشخیص نمیدی هنوز چیزی نشده رهبر انتخاب کردی اشغال اون هم چه کسانی میرانی زبون نفهم واصغری 60کیلوی اواخواهر. مردیکه اشغال حیوان که اسم خودتو گذاشتی یگانه میرانی اشغال واون حیوان اصغری ناخون گوچک دیبا.مازندرانی عزیز و سلطانی گرانقدر... نمیشه.شحرام بی وجود رفت. یگانه اشغال از لپ لپ درآمد.راستی جناب مازندارانی ودیبای عزیز هیچ متوجه شده ایداین میرانی بقول خودش کله خراب که افتخار برای خودشه هرمطلبی که میگذارد.چون نظرندارد.نظراتی که درگامنت های قبلی بوده را برداشته وهمان نظرات رادرگامنت جدید میگذارد.یگانه اشغال این یک جمله رادرست گفت که میرانی5کلاس سواد دارد. هوی یگانه بچسب به همون 5کلاس سواد رهبر خوبی است. یگانه بیسواد خاک برسرتو ومیرانی واصغری بدرد لای جرز هم نمی خورید.

یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 04:52 ب.ظ
برادر سلطانی سلام :
پیشنهاد حقیر چنانچه مایل به شرکت در جلسه می باشید باید علاوه بر بندهای ذکر شده پیشنهادی برای مطرح کردن در صورت قبول بندها از هر دو سوی مذاکره کنندگان یک بند هم می بایست اضافه گردد و آن هم اجلی برای آنها تعیین گردد همانند توافق ژنو مثلا در عرض شش ماه و یا .... که بدانیم ما را الکی سرکار نگذاشته اند . سر 6 ماه بدانیم عمل کرده اند یا نه و جوابگوی تاخیر در اجرای موارد توافق شده باشند . یا حق
رحمان سلطانیسلام آقا حمید
کاملا منطقی است.باید مدت تعیین شود
یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 04:38 ب.ظ
خدمت برادر بزرگوارم حاج آقا سلطانی سلام علیکم فنعم عقبی الدار :
بنده قصد داشتم در این شرایط فقط خواننده وبلاگهای عزیزان باشم و کامنتی قرار ندهم ولی گویا این شرکتها و راه حصول به حق دارد به جاهای ناحق و باریک کشیده میشود لذا از تمامی برادران منجمله برادر اصغر یگانه خواهش دارم بعنوان یک برادر کوچکتر دهان به ناصواب باز نکنیم حالا اگر عقیده شما هر چه باشد محفوط و موید ولی دیگر برای اثبات عقایدمان سعی نکنیم به فحاشی کشیده شویم آنهم به چه کسی ؟ به کسی که از خودمان می باشند آنهم شخصی آزاده حالا هر کس که باشد آزاده آزاده است چه برادر یگانه چه برادر سلطانی . خدا حفظتان نماید .
رحمان سلطانیکاش همه مانند حضرتعالی منطقی فکر می کردند و با ادب و احترام سخن می گفتند.از شما متشکرم
یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 11:07 ق.ظ
آقای سلطانی مساله واضح است شمت نمی توانید ببینید اقای اصغری و سید موفق تر از شما بی عرضه ها هستند چرا هقده گشایی می کنید و فحش می دهید اگر عرضه داشتید تا بحال این شرکت ها رو گرفته بودید هیچکاری جز حرف مفت زدن از شما در نمی اید هی ما به شما احترام گذاشتیم هی شما چرت و پرت تحویل ما دادید رهبر من که سید میرانی باشه فقط 5 کلاس سواده داره نمی تونه هم درست بنویسه ولی مرد عمله مثل شما زبون و بدبخت نیست اگر به شما بود تو اون غرمساق ها دیبانژاد بیشعور و محمد سلیمانی و مازندارنی کله خراب هیچوقت به نتیجه نمی رسیدید تا دیر نشده توبه کنید و به راه ملت بپویندید آزادگان هم می بخشند بیاید از جلسه رامسر شروع کنید و بهانه های الکی من در اوردی درست کنید درود بر سید درود بر اصغری خاک تو سر اخگری جبون و ترسو و منافق.
رحمان سلطانیبی عرضه خودت هستی و هفت جد و آبادت.آزاده اینقدر بی چاک و دهن؟غلط اضافی می کنی و انتظار داری جواب نشنوی.ادامه دهی جوابهایی خواهی شنید که سوزشش را در همه منافذ ورودی و خروجیت احساس کنی
شنبه 13 اردیبهشت 1393 07:51 ب.ظ
بعد از تجمع باید یک حسابرسی هم از شما و دیگر وبلاگ نویس ها بشه تا معلوم بشه چرا کنار کشیدید و در جهت منافع شرکتها حرکت کردین . خواهشا اسم کارگروه پیگیری اموال رو هم از سرتون بیرون کنین که ما را بشما نیازی نیست . ما افراد پردل میخواهیم .
رحمان سلطانیبرادر عزیزم
زمانی که اکثزیت آزادگان نسبت به اموال خود اطلاعی نداشته بنده و چند نفر انگشت شمار با هزینه شخصی اطلاعات فراوانی را جمع کردیم و مسئله شرکتها را بر سر زبانها انداختیم و از این به بعد هم با شهامت و شجاعت و با توکل بر خدا از حقوق همزرمانم دفاع خواهم کرد.اما این حرکت را به صلاح نمی بینم.
شنبه 13 اردیبهشت 1393 07:45 ب.ظ
شما زبون هستید بیچاره ها چون رهبرم سید ولایتمدار گفت:

محض همرنگ شدن با جماعت خیلی دیوانه ام ! آخر من ریا و دروغ نیاموخته ام

لااقل دیوانه باشم بهتراست که بیش ازحد درمیان این جمع زبون بیگانه احساس نشوم
رحمان سلطانیاتفاقا خیلی زبون،بی شرم و حیا و ریاکار و دروغگو هستی.من با شهامت از ابتدا تا کنون و به خواست خدا از این به بعد برای منافع آزادگان که سروران من هستند تلاش خواهم کرد.اما تسلیم و تابع افراد کله شق،بی ادب،بی خانواده و افراطی نخواهم شد.چند بار پیامهای زننده که لایق شان خودت است نوشتی ،جواب ندادم بی حیایی و بی شرمی را از سر گذرانده ای.امثال تو لکه ننگ و مایه بی آبرویی آزادگان هستید.اگر شان و لباس مقدس روحانیت نبود مطابق ربان گزنده و قلم شکسته و بی آبرویت جوابت را می دادم.
شنبه 13 اردیبهشت 1393 07:04 ب.ظ
سلام
برادر عزیز جناب حاج آقای سلطانی همانطور که شما معمم هستید باید بیش از دیگران به این مسله مهم واقف باشید که خواهی نخواهی برای این تجمع و راهکار اخذ حقوق دو دستگی و اختلاف بین برادران پیش آمده و تجمع هم بر خلاف رای و نظر شما خوبان طرفداران خود را دارد لذا فکر نمی کنید برای ایجاد وحدت هم شده دست از تفکر خود برداریم و همه یکصدا گام برداریم . وحدت در راس امور برای احیای حق است . مطمینا در صورت عدم همراهی شما و دیگران در جایی دیگر با عدم همراهی عده زیادی از برادران روبرو میشوید و میشویم که چندان به مصلحت نیست پس وحدت را دریابیم اگرچه باب طبع من و دیگران نباشد . خسته نباشید
رحمان سلطانیسلام برادر عزیزم
وحدت به معنای این نیست که هر تفکر و عمل غلطی را تایید کنیم.حرف بنده این است که این حرکت لطمه به سهام و اموال آزادگان می زند.بحث یک سلیقه و نظر شخصی نیست یا خدائی ناخواسته خودخواهی.نباید کاری که که منافع بچه ها به خطر بیفتد.
شنبه 13 اردیبهشت 1393 02:14 ب.ظ
با سلام دوستان عزیزآقایان مفت خور شرکتهای آزادگان چون احساس خطر کردندباز دست به دامن بعضی ازآقایان شده اند آقایسهیدی چه خوشش بیاید چه نیاید ما باید حقمان رابگیریم چندسال است که میخورند دمی هم بالا ندادند عزیزان مگرتابحال راه های قانون بسته بوده که حالا بازشده چند تاازبرادرانی که برای پیگیری حق ما به آنجارفتند کتک خوردندآقای ایکس اگر راه قانون بلدی چراتاحالا نرفتی که حالا تهدید به عدم همراهی میکنی ازاین که بدتر نمیشه تا بحال چی دادن که ازحالا نمیدن آقایان عزیز آزاده اگرکوتاه بیاییم مطمئنآ برگشتیم سرخانه اول وباز باید چندین سال تلاش کنیم تا اعتماد هم نسبت به حقوقمان جلب کنیم ومعلوم نیست تا آن موقع چیزی بماند عزیزان بلا تشبیه الان مثل زمان امام علی درجنگ با معاویه شده که مالک گفت قدمی دیگر اجازه ده تا خانه کفر رابرای همیشه خراب کنم اما عذه ای ساده اندیش امام را تهدید کرده الآن هم قدمی بیش نمانده 27 حضوری پرشورداشته باشیم بدون تشنج وسر وصدا تا قوه قضائیه مداخله کرده ودادمارا ازاین قوم ....ازخدابی خبربگیرد 27 پس کی میای ظمنآبرای منافع شخصی خود از مقام رهبری مایع نذارید ایشان هم با خوردن حق دیگران وعدم پایبندی به حقوق هم مخالفند ازخودت مایع بذار این حقوق شخصی ماست ...فقط کلمات کلیشه ای شهدا ماشرمنده ایم بیا راه شهیدکهمبرزه با زورگوی وجاهطلبی پاگذاشتن روی حق دیگران است ادامه بده
رحمان سلطانیسلام عزیز
شما هر گونه که مصلحت می دانید عمل کنید.بنده نظرات خودم را گفتم.هر کسی آزاد است هر گونه بیندیشد و عمل کند.
شنبه 13 اردیبهشت 1393 08:42 ق.ظ
چندسال دیگر باید صبر کنیم .بابا مردانه بگویید که ماترسیده ایم یا به ماوعده سر خرمن داده اند
رحمان سلطانیسلام عزیز
از کی باید بترسم؟
در پیشگاه خدا برای تهمت هایت حجت شرعی داری؟
جمعه 12 اردیبهشت 1393 06:44 ب.ظ
سلام برادر عزیز شما که در کلیه موارد ساکتی و قایل به نشستن و حق را گدایی کردن پس 23 سال دیگر هم بشین تا حقت رو بدهند .
رحمان سلطانیسلام عزیزم
سکوت نکرده و نخواهم کرد و ان شاء الله با حداکثر توان و از مجاری منطقی و قانونی حقوق خود و سایر دوستان آزاده را پیگیری خواهم کرد.
جمعه 12 اردیبهشت 1393 05:37 ب.ظ
سلام علیکم. کاملا موافقم. با حسن نیتی که به آقای سلطانی دارم، مطمئنم می توانند دیگربرادران ازاده را تشویق نموده تا بالاخره در هراستان و شهر بتوانند نمایندگان خودرا انتخاب نمایند. برای احقاق حقوق قانونی، فقط باید اقدام قانونی بعمل آید.
جمعه 12 اردیبهشت 1393 03:36 ب.ظ
سلام می خواستم یه سوال بپرسم که بخش نامه ای اومده سهم برادران شهید مثل فرزندان آهاست وآیا واقعا جناب آقای روحانی این بخش نامه را امضا کرده؟اگه میشه جوابم رو زود بدهید ممنون میشم
رحمان سلطانیسلام عزیز
از این مسئله اطلاعی ندارم
جمعه 12 اردیبهشت 1393 02:06 ب.ظ
با تشکر از برادر عزیز حاج آقا سلطانی ، نظرات کاملا بجا و منطقی بیان نمودید بالاخص در مورد بند 3 . بنده کاملا با نظرات شما موافقم . لازم است با دیگر دوستان آزاده عضو کارگروه جلسه ای برگزار و به یک اجماع کلی دست یابید. در غیر اینصورت بنظر می رسد در بین دوستان دوگانگی و اختلاف نظر باعث تضعیع هر چه بیشتر حقوق مسلم آزادگان خواهد شد. ان شاء الله آزادگان منتظر اتحاد و یگانگی دیگر دوستان آزاده خواهند بود. با تشکر از تمامی دست اندرکاران دفاع از حقوق مسلم و تسریع شده در قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت امر ولایت مطلقه فقیه (حضرت آقا) و آرزوی مرتفع شدن تمامی مشکلات آزادگان عزیز.
رحمان سلطانیسلام آقای ملکی عزیز
از لطف شما متشکرم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic