عشق من شهادت
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
تاریخ افتتاح:12/11/1390
هدف: انعكاس اطلاعات و اخبار مربوط به ازادگان و گسترش فرهنگ ایثارگری در جامعه
استراتژی: تببین و تبلیغ اصول و آرمانهای انقلاب،امام و رهبری
مواضع سیاسی: مستقل با عشق به ایران و در خط ولایت
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
مطالب اخیر وبگاه
نه بزرگ آزادگان به افراطی گری و ناهنجاری رفتاری- رحمان سلطانی   علیرغم بی مهری های فراوان در حق آزادگان و تضییع حقوق آنان در ابعاد مختلف و به رغم مشکلات زیادِ معیشتی،درمانی ،شغلی و غیره،اما این فرزندان وفادار امام راحل و رهبری هر گاه احساس کنند از جان و آبروی خود برای دفاع از اصول و ارزش های دینی و آرمانهای اصیل و بلند ولایت فقیه مایه بگذارند بی دریغ و بدو ن چشمداشت وارد صحنه شده و منافع نظام را بر منافع شخصی ترجیح می دهند.
   در چند ماه اخیر متاسفانه شاهد بروز ناهنجاری های رفتاری از سوی برخی افراد و ساختار شکنی های متعدد آنان بودیم که داشت نه تنها به یک معظل اجتماعی،بلکه به یک تراژدی ضد فرهنگی و تخریب وجهه ایثار و آزادگی تبدیل می شد.
   ذبح کردن شرافت آزادگی با شعار حق خواهی و مطالبات آزادگی و بصورت پنهانی تلاشهای سودجویانه شخصی برخی از این افراد،حلال شمردن بسیاری از گناهان کبیره مانند تهمت،توهین،بد زبانی،فحش و ناسزا و شکستن قبح و زشتی این گناهان،دامن زدن به شایعه پراکنی،شعارگرایی و ورود به عرصه های تخصصی بدون دارا بودن دانش فنی، همه و همه طلیعه نامیمون حرکتی افراطی بود که به نام آزادگان و توسط عده معدودی بود که وجهه آزادگان را در انظار عمومی مردم تخریب و شکوه و عظمت آنان را لکه دار می کرد.
این عده قلیل با شعارگرایی محض،شانتاژ تبلیغاتی،توسل به خبرگزاریها و هجمه ناجوامردانه به کسانیکه صادقانه تلاش داشته و دارند تا از طرق منطقی و قانونی مطالبات خود و همرزمانشان را پیگیری کنند،موجی از تفرقه،تنفر،بی اخلاقی،قداست شکنی را به نمایش گذاشتند.
   راه اندازی کمپین های لب دوزی،کارگروه های بی خاصیت با عناوین دهن پر کن و غیر موجه از طرف آزادگان،تجمعات غیر قانونی و هتاکانه همراه با انواع روش های غیر دینی از اقدامات جاهلانه این گروه بود.
  اعلام تجمعات 20 هزار نفری،6000 نفری و وارد کردن ادبیات سخیف و آغشته کردن این ادبیات با برخی کلمات ارزشی مانند ولایت مداری،کارگروه جهادی،ندای حق طلبی و غیره و در کنار آن تناقضات رفتاری،عدم تحمل نظرات مخالف و به باد ناسزا کرفتن هر گونه نقد و ساز مخالف به تدریج و در مدت کوتاهی اثرات معکوسی برای آنان ایجاد کرد و 99 درصد آزادگان با اعلام برائت عملی از اقدامات مخرب و ضد فرهنگی این گروه،انان را طرد نموده و حاضر به معامله شرافت آزادگی خویش با روش های ضد دینی و غیر قانونی آنان نشدند.
  این گروه ماهها با تبلیغات پرحجم و بصورت کاملا غیر قانونی و بدون توجه به نظر آزادگان اعلام تجمع 6000 نفری کردند و آنچنان با قاطعیت از حضور شش هزار نفری دم می زدند که انگار از این تعداد تعهد محضری برای همراهی با خود گرفته اند.
اما آزادگان با صبوری و متانت همه جریانات را رصد کردند و از 6000 هزار نفری که وعده دادند کمتر از 170 نفر شرکت داشتند که آن هم به تاکید شاهدان عینی بیش از 50 نفر از شرکت کنندگان مخالف اقدامات این گروه بوده و برای خنثی سازی اقدامالت تخریبی آنان در شرکت مینو حضور یافته بودند.بطوریکه صحنه تجمع به مناظره و بگو مگوهای زیاد بین موافقان و مخالفان تجمع تبدیل شد.
این گروه تنها توانستند بعد از ماهها تبلیغ صدود 120 نفر را با خود همراه نمایند که البته از همین تعداد نیز در پایان تجمع تردید جدی برای تداوم همراهی با افراطیون ایجاد شد.
آزادگان ثابت کردند که با هر گونه ناهنجاری رفتاری و اخلاقی مخالف هستند.آنان ثابت کردند که با فحاشی و بد زبانی و بازی کردن با آبرو و حیثیت دیگران به بهانه حق خواهی و حق طلبی مخالف هستند.آنان
به این اقلیت هتاک ثابت کردند شرافت خود را که با دهها سال رنج و ایثار بدست آورده اند مفت و مجانی و برای منافع شخصی  و یا شعارگرایی عده ای از دست نمی دهند.
در کجای دین مبین اسلام دوختن لب برای بدست آوردن حقوق پایمال شده مجاز شمرده شده است که اینان جواز حلیت آن را صادر کردند. در کجای دین مبین و شریعت محمدی بدون سند و مدرک افراد محترم را دزد و چپاولگر ،جیره خوار و ....معرفی کردن جایز شمرده شده است که این ادبیات نقل و نبات وبلاگهای اینان شده است؟
خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که آزادگان را قشری خرد گرا،متدین،پایبند به اصول و ارزش های دینی و شرافت انسانی قرار داده است و همین خصلتهای والاست که تا نسل ها متمادی همچون ستارگان فروزانی بر تارک تاریخ خواهند درخشید.
در پایان به این دوستان که راهی مغایر با آزادگان را پیموده اند توصیه مؤکد می کنم که با اقرار به اشتباهات خویش دست از مسیر انحرافی و ضد فرهنگی خود برداشته و به آغوش پر مهر آزادگان بر گردند و همه با هم و دست بدست هم و با استفاده از راهکارهای منطقی و شرعی و قانونی پیگیر مشکلات یکدیگر بوده و بیش از این بر این موج پر تلاطم فتنه و جو نا امن روحی و روانی دامن نزنند. والعاقبة للمتقین

نویسنده رحمان سلطانی در 04:51 ب.ظ | نظرات()
یکشنبه 9 شهریور 1393 05:26 ب.ظ
سلطانی عزیز قبول کنید احمدزاده هم از آزادگانی می باشد برای این قشر زحمات زیادی کشیده و قلم و هدفش نیز صواب می باشد لیکن چرا باهم متحد نمی شوید؟ واگر ایشان بخواهد آشتی کنید فک میکنید موفقیت شماها تا کجا باشد و سرانجامش چی خواهد شد؟ یا اینکه بپرسم شما می خواهید بدون کارگروه و احمدزاده و میرانی حرکت کنید؟ و وجود این نفرات شمارا به هدف نخواهند رساند؟
رحمان سلطانیسلام برادر جان
ما از رفتار ناپسند ایشان که بر خلاف قاونون و شرع است انتقاد کرده ایم .دست از اتهام زنی،بی اخلاقیو فحاشی بردارند با ایشان مشکلی نداریم.قبلا هم بنده بارها پیام دوستی و همدلی برای این دوستان فرستاده ام و نصیحت کرده ام ولی متاسفانه در اعمال مجرمانه خود جری تر شدند.
یکشنبه 9 شهریور 1393 05:24 ب.ظ
وقت بخیر حاج آقا لطف کنید بگید چرا شما قبلا از میرانی انتقاد داشتید حالا احمدزاده و شاید فردا من نوعی ؟ علت این مخالفت هارا چرا تشریح نمی کنید ؟ اگر کار ایشان غلط است حتما کارشما درست است؟ و چرا توضیح دهید بدانیم
رحمان سلطانیسلام
آقایان میرانی و احمد زاده یک روش را انتخاب کرده اند و آن فحاشی و اتهام زنی است و انتقاد ما صرفا بخاطر این بی اخلاقی هاست.ما می گوییم با اخلاق و از راههای قانونی و مورد پسند شرع حرکت کنیم.
شنبه 8 شهریور 1393 04:32 ب.ظ
سلام حاج آقای عزیز ومحترم شما که اینقدر متانت طبع دارید برای دل همسران وفرزندان آزاده هم که شده دست برادرانتان را بگیرید بخدا در بین این افراد که اسمشان در کارگروه هست افراد بخدا قسم خیر و مومن هستند همه را با یک چوب نرانید مگر چه عیبی ذاره اتاق فکر ی آزادگان 600 تا عضو داشته باشد مگر چه عیبی داره از هر استان 5 نفر انتخاب وبعنوان جامعه فعالین آزادگان شروع بکار کنند نه شما غریبه ای نه انها همه مگر ازاده نیستید من فقط ازاده نیستم ولی پدر خانمم ازاده هست بعنوان استاد دانشگاه ولی مخلص همه شما ازادگان جسارت نمودم
رحمان سلطانیسلام دوست عزیز
با پیشنهاد شما موافقم و هیچگونه مخالفتی ندارم
شنبه 8 شهریور 1393 10:22 ق.ظ
جناب سلطانی، با سپاس از خدمات بی دریغ جنابعالی برای تحقق حقوق پایمال شده آزادگان ،بنده با بیشتر مطالب شما موافقم. با این حال نباید ادبیات ما طردگرایانه باشد. اکثر افرادی که برای خودشان کارگروه تشکیل داده بودند نظر سوئی نداشتند. شاید فکر میکردند میتوانند بهتر از دیگران حقوق آزادگان را ایفا، نمایند. گرچه تعداد اندکی بین آنها ساز خود را کوک میکردند اما اکثرا چون کاسه صبرشان لبریز شده بود به این جمع پیوسته بودند. اگر قرار است دم از اتحاد بزنیم حتی همین گروه کوچک هم نباید خارج از جمع ما بمانند. با تشکر
رحمان سلطانیسلام آقا مهدی
مطالب شما متین و کاملا درست است بنده با حضرتعالی هم نظرم
شنبه 8 شهریور 1393 02:12 ق.ظ
سلام

من تمامی نظرات را با حوصله خواندم....چشم من باز هم صبورم و امیدم به خداست....هر آنکه توهین می کند نه یک بار بلکه بارها انصافا تحملش برایم سخت است ولی به مولایم علی سوگند میخورم تا حق شما برادران هم قطار بدستتان نرسد از پای نمی شینم...از لاتها ترسی ندارم....سه ماه نصیحت و مدارا کردم باز هم میکنم....تا حاج آقا بفرمایند من گفته هایم توهین بوده یا نه؟ دوم آیا تا کنون کسی از من توهین شنیده است؟ بعد انشالله به دادگاه خواهم رفت....البته من شکایتی نکرده ام دیگران شکایت دارند منم موظفم پاسخگو باشم..جریان کشتن بعثیون را سوال کرده اند بله.... و صد بله من اولین بار است میگویم با یک نارنجک تفنگی 24 نفر از کفار را ریز ریز کردم......این هنر نیست....هنر را امام می کرد و ما فقط سرباز بوده و هستیم....اکنون هم رهبر معظم انقلاب امر کنند همان آتش را روی سر اسراعیل یا داعش یا..... میریزیم.....بله من مرد عملم ندیده اید بیایید ببینید.....ای داد و افسوس که وصیت نامه شهید باکری را برادران کاظمی و دیبا نژاد از بر نیستند....من با این همه توهین باز هم آنها را برادر و هم رزم خطاب میکنم.....اما یک سوال ذهنم را سخت مشغول کرده......چرا آقایان از انتخابات هییت مدیره و ووووو می هراسند....به خدا چون نمی دانم قضاوت هم برایم سخت است....خدا به همه ما بصیرت عنایت بفرماید...
پنجشنبه 6 شهریور 1393 11:21 ب.ظ
جناب سلطانی این نظرسنجی کی بود
رحمان سلطانیسوم شهریور
که تصمیم داشتند و تبلیغات کردند تجمع 6000 نفری براه خواهند انداخت وتنها 120 نفر به آنها پاسخ مثبت دادند.و 5880 نفر نه گفتند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم
برچسب‌ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات